Sadržaj 2004 – 2005

Kustošijanski godišnjak 2004 – 2005

 

Riječ Predsjednika ………………………………………………………………………3 100 godina Osnovne škole Kustošija ………………………………………….. 4 Što je Kustošija dobila i što će dobiti …………………………………………… 6 Tko to ne vidi ono, što vidi Kustošija …………………………………………. 10 Graberje …………………………………………………………………………………… 11 Kustošijanski vulkan na CIGLANI ……………………………………………… 12 Problemi najstarijeg naselja u Kustošiji – Krvarići …………………….. 14 Gastronomska ponuda u Kustošiji …………………………………………….. 16 Gurman ……………………………………………………………………………………. 17 Lav …………………………………………………………………………………………… 18 Sjećanje ma Mladena Stražimira ………………………………………………. 19 Godine gospođe Cvijete Fabris – seke ……………………………………… 20 Kustošija moga djetinjstva ………………………………………………………… 22 Pikado klub A1 …………………………………………………………………………. 23 Školsko igralište u Gornjoj Kustošiji …………………………………………. 24 NK Kustošija …………………………………………………………………………….. 26 Floret i povijest ………………………………………………………………………… 30 Kontakt policajci – naši prijatelji ……………………………………………….. 32 Veterani domovinskog rata ………………………………………………………. 34 Akcije mladih “Za ljepši život” …………………………………………………… 37 Osnovna škola “Otona ivekovića” …………………………………………….. 38 Kristijan Margetić – naj klinac Zagrebačke županije …………………. 39 Donja Kustošija oduvijek je sastavni dio Kustošije ……………………. 41 Izvor Stopuščak ……………………………………………………………………….. 42 Povijest sa stajališta moderne fizike …………………………………………. 44 Razmišljanja ……………………………………………………………………………… 46 Bijelo – Crno ……………………………………………………………………………… 48 Kustošijanski vremeplov ………………………………………………………….. 52 Inspektor KUKEN – LUKEN smješko ……………………………………….. 59 Inspektor KUKEN – LUKEN plaćko …………………………………………… 67 Zaustavimo požare i ta divna stvorenja …………………………………….. 71 Tribina ” Agresivno dijete “ ………………………………………………………. 72 Vetropirec ……………………………………………………………………………….. 73 Reklame …………………………………………………………………………………… 74

e-mail: drustvo.kustosijanaca@gmail.com