Biciklistička trka 22.09.2015

U sklopu obilježavanja “Tjedna Europske mobilnosti” a povodom “Dana bez vozila” DRUŠTVO KUSTOŠIJANACA, B.K.Perfa, V.G.Č. Črnomerec i Poglavarstvo grada Zagreba organizirali su biciklističku trku za osmo-školce četvrti Črnomerec i za djecu s posebnim potrebama.
22.09.2015 održala se biciklistička utrka za učenike 1-8 razreda osnovne škole.
Trka se odvijala ulicama: Sv. Nikole Tavelića, Gosposvetskom , Zrinskog, Trg siječanjskih žrtava.

Slika u naslovu je skupna fotografija svih dobitnika medalja po kategorijama.

DSC04446_1

Prije početka trke za vrijeme prijave natjecatelja mladi žongleri izveli su prigodni program.

DSC04439_1

Gužva prilikom prijave natjecatelja…

DSC04478_1

Star trke djece s posebnim potrebama.

DSC04472-1

Bilo je tu i malih profesinalaca koji su pretekli ostale i po dva i više krugova!!!

DSC04507-1

Pobjednicima kao i drugo i treće plasiranim podijeljene su medalje i brošure.

DSC04502-1

Pobjednici po kategorijama posebno su istaknuti….

Posebno zahvaljujemo članovima DVD Kustošija, gradskim cestama, Prometnoj policiji Lučko, Policijskoj stanici Črnomerec i dežurnoj ambulanti s gospođom dr. Jarnjak, na suradnji i pomoći pri osiguranju natjecanja.